İhya İslami İlimler Programı

Arapça ve dini ilimleri öğrenmek isteyip vakti ve imkânları kısıtlı olan öğrenci veya mezun hanımefendiler için bir program hazırladık...

Arapça ve dini ilimleri öğrenmek isteyip vakti ve imkânları kısıtlı olan öğrenci veya mezun hanımefendiler için bir program hazırladık.

Bu yolda düsturumuz, “Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?” ilahi kelamıdır. Niyetimiz hayırlı bir çığır açıp arkamızda amel defterimizi açık tutmaktır.

İhya İslami İlimler Programı her yıl (24 hafta) devam edecektir. Programda Kur’an-ı Kerim, Klasik Arapça, Akaid, Fıkıh, Hadis dersleri yer almaktadır.

Programa her branştan hem öğrenciler hem de mezunlar katılabilirler. Dersler grupların Arapça seviyesine uygun şekilde düzenlenmektedir.

İhya İslami İlimler programına isteyen bütün derslere, isteyen de seçeceği bir ya da birkaç derse kayıt yaptırabilir.

Dersler ücretli olup ders başına aylık 50 tldir.

Öğrenci kayıt olduğu derse çok önemli bir mazeret olmadıkça devam etmek zorundadır. Ders saatinin en fazla %10 u kadar mazeret izni kullanabilir. Programa devam etmeyip yarım bıraktığı takdirde ücreti geri ödenmemektedir.

Öğrenci seçimi için öncelikle gerekli duyurular yapılmakta, başvurular dijital ortamdan alınmaktadır. Öğrenci kabulü mülakat sonucuna göre netleşir.. Öğrenci kabul edildiği takdirde, ders ücretini hesap numarasına yatırdıktan sonra dekontla beraber istenilen belgeleri teslim ettiğinde programa kaydolacaktır." Başvuru için:

GMK Bulvarı Akyol İşhanı No 83/7 Maltepe Ankara

Tel: Ayşegül Özüdoğru 0534 6459509

Mail: egitimsuffe@gmail.com,
facebook: egitimsuffe@facebook.com
twitter: Suffe İslami İlimler